Akademia finansów i biznesu Vistula

chór akademicki 

Akademicki Chór Akademii Finansów i Biznesu Vistula powstał w 2013 r. Jego założycielem oraz dyrygentem był Szymon Rudowski. Od 2015 roku dyrygentem chóru jest Sławomir Leszczyński. Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę z muzyką? Zapraszamy na próby! Z nami w profesjonalny sposób i w fajnej atmosferze nauczysz się śpiewać. 
 

 

 

Sławomir Leszczyński ur. 27.03.1979 r. w Ciechanowcu na Podlasiu. Od najmłodszych lat lekcje muzyki poobierał w Ciechanowcu a następnie w szkole muzycznej w Siemiatyczach. Studia muzyczne ukończył na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na specjalności prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych w klasie dyrygentury. Następnie kontynuował studia chórmistrzowskie w Akademii Muzycznej  im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz dyrygenturę symfoniczno-operową w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego Katowicach, w klasie dyrygentury prof. Wincentego Hawela.

W latach 2006-2014 był dyrygentem oraz kierownikiem artystycznym Warszawskiego Chóru Akademickiego Pro Pace oraz orkiestry symfonicznej Arci Dello Spirito, z którymi wykonał wiele premier i nagrań płytowych. 

Obecnie Sławomir Leszczyński jest dyrygentem młodzieżowej orkiestry COKIS-u w Ciechanowcu oraz dyrygentem i kierownikiem artystycznym akademickiego Chóru Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas
e-mail: samorzad@vistula.edu.pl

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco