Akademia finansów i biznesu Vistula

Studia przez internet I i II stopnia

Studia Mobilne są nowoczesną formą studiów realizowaną z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula. Studia mobilne doskonale przygotowują do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedlają jej charakter – wynika z badania realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Absolwenci studiów mobilnych otrzymają dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni. Podstawowa różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym, 40% – na uczelni. Jeżeli wolisz sam organizować swój wolny czas i jesteś w tym naprawdę dobry, to studia mobilne są właśnie dla Ciebie! 

Na przedmiot w ramach Studiów Mobilnych składają się:

  • sesje z materiałami do samokształcenia, opracowywane przez Dział E-learningu na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowcę,
  • sesje na żywo z kamerą internetową,
  • zajęcia na terenie uczelni, odbywające się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych zjazdów.

 

Loading...
Loading...

dlaczego warto wybrać studia mobilne?

Jak wynika z badania Diagnoza Społeczna, przeprowadzonego w 2013 r. na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, wykorzystanie komputera do kształcenia i pracy jest skorelowane z zarobkami. Obecnie większość wysokopłatnych prac jest wykonywana w systemie 60/40, pracownicy przeznaczają większość czasu na pracę indywidualną z komputerem, a 40% na pracę grupową, raportowanie, komunikację. Ukończenie studiów w trybie mobilnym jest doceniane przez pracodawców

To Ty decydujesz jakich przedmiotów uczysz się w trybie mobilnym, a jakich w sali wykładowej. Wolisz matematykę online, a ekonomię w siedzibie uczelni? – wybór należy do Ciebie!

 

Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z każdego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania – wystarczy dostęp do internetu. 

 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula z powodzeniem prowadzi już program doktorancki w systemie Mobile Learning. Obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o studia I stopnia na kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie w języku polskim.

Studia Mobilne wykorzystują najnowsze rozwiązania metodyczne: multimedialne ćwiczenia, krótkie filmy nagrane przez polskich i zagranicznych wykładowców oraz grywalizację. Dzięki temu nauka jest lepiej dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb niż w tradycyjnych systemach.

W czasie zjazdów na uczelni będziesz przede wszystkim pracować metodą projektową i case study. Każdy absolwent musi umieć przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę. W czasie studiów będziesz rozwiązywać konkretne problemy firm lokalnych i globalnych.

Twoi wykładowcy są dla Ciebie, poprzez platformę, wideokonferencje, e-mail i na żywo. Na bieżąco kontrolują Twoje postępy i motywują Cię do pogłębiania wiedzy.

 

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Uczelnie partnerskie

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco