Akademia finansów i biznesu Vistula

Executive MBA w warszawie

Program Executive MBA w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to:

  • Praktyka - stosowane metody dydaktyczne oraz program jest opracowany i systematycznie uaktualniany we współpracy z czołowymi pracodawcami w Polsce i na świecie, co daje Ci gwarancję rozwoju kompetencji (wiedzy, umiejętności i postaw) niezbędnych w pracy menedżera dziś i jutro.
  • Doświadczenie - nasz program realizujemy od 1997 r., mamy ponad 2000 absolwentów. Nasza kadra dydaktyczna to doświadczeni akademicy i wybitni praktycy zarządzania. Zajęcia to przestrzeń do wymiany cenny i unikalnych doświadczeń naszych studentów. 
  • Relacje - studia EMBA to doskonała okazja do budowania trwałych i bezcennych relacji z pozostałymi studentami oraz kadrą dydaktyczną. Podczas studiów i w przyszłości będą one stanowiły ogromne wsparcie w karierze i nie tylko. Dbamy o to, by formy pracy ze studentami ułatwiały ten proces.

 

Zintegrowane podejście do wiedzy  
Program studiów EMBA został tak skonstruowany, aby ściśle korespondował z rzeczywistością biznesową oraz zadaniami, które musi realizować funkcjonujący w niej menedżer. Umożliwia zatem zdobycie gruntownej wiedzy w wielu dziedzinach zarządzania, przy jednoczesnym wskazywaniu wzajemnych powiązań, które muszą być brane pod uwagę na etapie podejmowania decyzji menedżerskich.

 

Odpowiedź na potrzeby firm
Wiedza pozyskiwana podczas studiów jest bezpośrednio przekładana na konkretne rozwiązania praktyczne. Dzięki temu inwestycja w studia MBA jest opłacalna również z punktu widzenia pracodawców. Uzyskasz konkretne umiejętności projektowania i wdrażania nowych rozwiązań, które zwiększają efektywność firmy. 

 

Przepływ wiedzy między biznesem a światem akademickim
Warsztaty prowadzone są zarówno przez praktyków biznesu, jak i przez nauczycieli akademickich, którzy dzięki odpowiedniemu przygotowaniu dydaktycznemu pełnią rolę przewodników i doradców. Motywowanie i budowanie zaangażowania studentów oraz tworzenie inspirującej atmosfery, to tylko niektóre sprawdzone sposoby wychodzenia poza utarte schematy i standardowe rozwiązania. Nie uczymy prostych reguł i teorii. Na zajęciach prezentowane i dyskutowane są najnowsze wyniki badań, które stanowią inspirację dla rozwijanych w ramach programu pomysłów innowacyjnych. Wykorzystamy Twój potencjał, kreatywność oraz doświadczenie.

 

Indywidualne podejście do uczestników programu 
Małe grupy warsztatowe, projekty oparte na zgłaszanych przez studentów problemach zarządzania oraz nieograniczona liczba konsultacji daje Ci szansę na rozwój obszarze pełnionych w organizacji funkcji oraz przygotowanie ich do stawiania kolejnych kroków na ścieżce kariery.

 

Narzędzia on-line 
Od wielu lat tworzymy i wdrażamy specjalistyczne narzędzia dydaktyczne, wykorzystujące najnowsze technologie informatyczne. Warsztaty z wykorzystaniem narzędzi on-line dają Ci gwarancję współpracy z najlepszymi teoretykami oraz praktykami ekonomii i biznesu.

 

Międzynarodowa kadra 
Wybrane warsztaty, seminaria strategiczne oraz zajęcia on-line prowadzone są przez wykładowców oraz specjalistów z zagranicy.

 

kontakt

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas:
dr Justyna Berniak - Woźny
tel. 506 000 260
e-mail: j.berniak@vistula.edu.pl

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco